Wednesday, June 27, 2012

Спільність в Христі - Encounter 2012 (Ukrainian Text)      (click image to enlarge photo)


Спільність в Христі – зустріч 2012 р.

Цього року Єпископи Східних Католицьких Церков США спонсорують три Зустрічі наших Церков, які відбудуться в трьох місцях:  Клівленді, Огайо,  (20-23 вересня), Лос Анджелесі, Кал., (1-4 лиспопада) і в Візантійській Католицькій церкві св. Марії в Гілсборо, Н. Дж., (11-14 жовтня) для східно-американських штатів. Усі ці зустрічі, й особливо та, що відбудеться в Гілзборо, призначені для мирян та духовенства і їх темою буде:

“Together in Christ – the Spirituality of Discipleship: A Call to Holiness” (Спільність в Христі – духовність апостольства: заклик до святості)

Такі зустрічі – це можливість для всіх східних католиків зустрічатися і зростати в Господі, вивчати теми, які будуть сприяти духовному та виховному розвитку їхніх парафій.   Проведення зустрічі в нашому регіоні полегшить участь в ній більшої кількості мирян та духовенства.  Заплановані по регіонах зустрічі та програми забезпечать зростання наших Церков, оскільки парафії Східної Традиції мають так багато спільного. 

Напередодні зустрічі вихідних днів буде проведено спеціальний день для духовенства, яке має пасторальні зобов’язання в парафіях.  Зустрічі вихідних днів (від п’ятниці вечора до полудня неділі) в основному  призначені для мирян, яких ласкаво просимо прибути й поселитися в п’ятницю. Головна увага буде зосереджена на суботі та неділі. У ці дні відбудуться чотири пленарні сесії.

Першу сесію під назвою: “Who is the Church?” (Хто є Церквою?), проведе Всечесний отець Дамон Гейгер з Єпархії Нютон.  Другу сесію: “Activity of the Royal Priesthood” (Діяльність Царського священства) - доктор Маурін Дадонна з Єпархії Пасейку. Третю сесію: “Blueprint for Church Growth” (Проект церковного зростання), - проведе сер Марла Марі Лукас, з Єпархії св. Марона.  Головна сесія під назвою: “How and What of Lay Leadership: Action – Put on Christ!” (Як? і Що? від провідників мирян:  в діянні  покладіться на Христа!) буде преставлена Високопреосвященним  Петром  Лібассі,  з  римо-католицької  Дієцезії  Манчестера, Н.Г.  

У неділю будуть відслужені Утреня та Божественна літургія з основним посланням:  “Servant Leadership: Be All That You Can Be!” (Службове провідництво: будь усім, чим ти можеш бути!) – яке виголосить Високопреосвященний Ніколас Самра, Єпарх Мелхітської Церкви Єпархії Нютона.

Реєстрація на зустріч складає 75 доларів.  Скидка за попередню реєстрацію п’яти, чи більше осіб з однієї парафії – 50 доларів з особи.  Перебування та харчування включені в ціну реєстрації.  Вітається розгортання продажу східно-католицьких книжок та ікон, що оживить зустріч.

Попередні зустрічі відбувалися в 1999 р. в Бостоні та в 2006 р.  в Чикаго.  Проводилися вони в основному для єпископів та спеціально запрошеного духовенства та мирян.  Цьогорічна зустріч відкрита для всіх, хто хоче навчатися, молитися і зростати в Христі задля будівництва Тіла Христового.
 
Східні Католицькі Єпископи, які формують національний корпус, є регіоном Конференції Католицьких Єпископів США.  Вони належать до таких Традицій: Вірменської; Візантійської (Мелхітська, Румунська, Рутенська та Українська Церкви); Сирійської (Халдейська, Маронітська, Сиро-Малабарська та Сиро-Маланкарська Церкви).

Для ширшої інформації та реєстрації відвідайте веб-сайт:

No comments:

Site Meter